O nás

KMK Železářství a Stavebniny

Vítejte na našich internetových stránkách, na kterých bychom všem chtěli přiblížit naše kamenné obchody a e-shop. Naše dvě prodejny sídlí v Praze Uhříněvsi a v Říčanech u Prahy.

pobočka říčany a uhříněves

Pobočky:

  • Železářství v Praze Uhříněvsi

  • Železářství a Stavebniny v Říčanech u Prahy

  • e-shop www.kmkservis.cz

Heslo, kterým se řídíme je: „Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů!“

Najdete u nás od hřebíčků, vrutů, přes hmoždinky (Fischer), závitové tyče, kování, zámky (Fab, Hobes, Tokoz, ABUS), zednické lžíce, lopaty, rýče, hliníkové schůdky, žebříky (Alve), pily, vrtačky, brusky (Makita, Narex, Bosch, Extol), popelnice, rudly, vozíky, montážní pěny, silikony (Den Braven), čerpadla (Extol, Alko) a mnoho dalšího.

Dále můžeme dodat veškerý stavební materiál cihelné bloky (Wieneberger, Heluz, KM Beta), porobetonové tvárnice (Ytong, Hebel, Porfix), malty (Sakret, Weber), omítky (Sakret, Weber), bednící dílce ( Presbeton, Diton, Semmelrock), betonové dlažby, zámkové dlažby (Diton, Best, Semmelrock), komínové systémy (Schiedel), drenážní systémy (Glynwed)… až po střechy pálené a betonové (Tondach, Bramac, Km-beta)

Téměř vše, co momentálně nemáme, pro Vás rádi objednáme

Je léto a my máme pro zákazníky připraveno vše co zpříjemní práci na zahrádce. Velkým a kvalitním pomocníkem je zahradní nářadí (Fiskars). Samozřejmě nesmíme zapomenout na zavlažovací hadice a postřikovací pistole (Gardena). Stavíte? Opravujete? Pak pro vás máme stavební míchačky (Atika, Alko, Belle), stavební kolečka…
Potřebujete oplotit nemovitost? – U nás si lze vybrat vhodný produkt, protože máme k dispozici pletivo PVC nebo pozinkované, rabicové, králičí. Chcete pozemek jenom zastínit? Doporučujeme použít např. Plotex…

Výroba klíčů  Praha 10, Říčany u Prahy

 Potřebujete nové klíče? Tak to jste u nás opět na dobré adrese, protože vyrábíme klíče bezpečnostní, dozické i autoklíče za bezkonkurenční ceny.

Nabízíme velké množství domácích potřeb

Myslíme na ženy v domácnosti a můžeme jim nabídnout od hrníčků, talířů, váziček, různé druhy pekáčů, nožů (Fiskars, …) a příborů, až po odpadkové koše, kuchyňské i osobní váhy, mlýnky, sušáky, žehlící prkna (Leifheit), výrobky Vileda.
A pro ty nejmenší máme například nočníky, vaničky a další výrobky.
V případě, že si nejste jisti svými rozhodnutími, rádi poradíme a pomůžeme najít optimální řešení.

Věříme, že si u nás dobře vyberete, budete od nás odcházet spokojeni a my doufáme, že se k nám budete vždy rádi vracet.